Meclis 16 Temmuz a kadar çalışacak

AK Parti Grubu, yarın, TBMM Genel Kurulunun 16 Temmuza kadar çalışması önerisini getirecek. Ak Parti, Meclis in çalışmasına ilişkin takvimi grup önerisi olarak sunacak. Genel Kurulda, 16 Temmuza kadar 17 tasarı ve teklifin yasalaşması planlanıyor.

 

Bu tasarı ve teklifler arasında; Karayolları Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Tasarısı, İller Bankası Anonim Şirketi Hakkında Kanun Tasarısı, Diyanet İşleri Başkanlığı Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Tasarısı, Tebligat Kanunu ile Adli Sicil Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Elektrik Enerjisi Üretimi Amaçlı Kullanımına İlişkin Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Kamu Hastane Birlikleri Pilot Uygulaması Hakkında Kanun Tasarısı, aralarında Kayseri Abdullah Gül Üniversitesinin de bulunduğu bazı üniversitelerin kurulmasına ilişkin kanun tasarısı, Mali Kural Kanunu Tasarısı, suça itilen çocuklara ilişkin kanun teklifi, Dışişleri Bakanlığının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun tasarısı ile Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı yer alıyor.

Genel Kurulun, 16 Temmuza kadar salı günleri 15.00-24.00, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-24.00, cuma günleri ise 14.00-24.00 saatleri arasında çalışması planlanıyor. www.hurriyet.com.tr / 21.06.2010

-.-

www.solar-academy.com

www.solar-bazaar.com

www.solar-santral.com

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR