Aksa, çevre dostu hibrit jeneratörü İspanya`da tanıttı

Aksa Jeneratör’ün geliştirdiği Hybrid Model çevre dostu jeneratör grubu ve dönemsel enerji çözümleri için üretilen kiralık jeneratör setleri MATALEC Fuarı`nda ilgiyle karşılandı.

 

İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenen uluslararası elektrik ve elektronik ekipmanları fuarı MATELEC 25-28 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşti. Güney Amerika ve Kuzey Afrika pazarının önemli bir platformu olan MATELEC fuarında, Aksa Jeneratör’ün son teknolojilerle geliştirdiği Hybrid Model çevre dostu jeneratör grubu ve dönemsel enerji çözümleri için üretilen kiralık jeneratör setleri ilgi odağı oldu.

 

Sektörde uluslararası iş fırsatlarını artırmak hedefiyle düzenlenen MATELEC fuarının hedef pazarları arasında Güney Amerika ve Kuzey Afrika bulunuyor. Global pazarda gücünü artırarak dünyadaki ilk üç jeneratör firmasından biri olmayı hedefleyen Aksa Jeneratör, yatırım yapmayı planladığı pazarları yerinde inceleme imkanı bularak önemli görüşmeler yapma fırsatı buldu.

 

Matelec, Lightec ve Sanayi olarak üç ana alana ayrılan fuar; farklı ziyaretçi profilleri hedef sektörler ile daha avantajlı ve verimli bir toplantı yapma imkanı sundu. Fuara katılım gösteren sektörlere özel seminerler, mesleki toplantı ve kongrelerin olduğu yoğun bir programa sahip fuar, tüm sektörler için potansiyel işbirliklerine zemin hazırladı.

www.enerjigunlugu.net

31.10.2016

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR