Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak 16. MÜSİAD EXPO`yu ziyaret etti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin düzenlediği 16. MÜSİAD EXPO`yu ziyaret etti.

 

Anadolu Ajansı`nın "Global İletişim Ortağı" olduğu ve üçüncü gününde de ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden 16. MÜSİAD EXPO, CNR EXPO`da ilgi görmeye devam ediyor.

 

Fuarı ziyaret etmek için alana gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak ve derneğin yönetim kurulu üyelerince karşılandı.

 

Burada bir süre basına kapalı görüşmelerde bulunan Albayrak, daha sonra MÜSİAD EXPO kapsamında düzenlenen 3. High Tech Port by MÜSİAD etkinliğinin yapıldığı alanı gezdi. Albayrak, Türk savunma sanayisinin ileri teknoloji üretimlerini yapan 75 firmanın bulunduğu fuarda ürünleri inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

 

Daha sonra MÜSİAD EXPO`nun diğer alanlarını gezen Albayrak, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) standında bulunan görevlilerle sohbet etti. Albayrak, TÜRGEV`in Rize`de inşa edilen bir yurdun kütüphanesinin yapımını üstlenme sözü verdi. (AA) Ekonomi

11.11.2016

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR