PV Power Plants Konferansı 9-10 Nisan`da yapılacak

Yingli Solar Türkiye Müdürü Uğur Kılıç, Solarpraxis AG tarafından İstanbul`da 9-10 Nisan 2014 tarihlerinde Istanbul`da gerçekleştirilecek olan PV Power Plants Konferansı`nda konuşmacı olarak yer alacak.

 

Uğur Kılıç, konferansın ilk gününde 09 Nisan 2014 tarihinde saat 17.40`ta "PV modülleri için Maliyet Azaltma Potansiyeli" başlıklı bir sunumunu DoubleTree Hilton Avcılar Otel`de yapacak. Konferans, Türkiye`deki güneş enerjisi piyasasının hukuki, teknik ve ekonomik koşullarını ve proje finansmanı olanaklarını kapsamlı biçimde ele alacak. Katılımcılar ayrıca güneş enerjisi santrallerini ruhsatlandırma durumu, lokal enerji üretimi ve öz tüketim projeleri konularına ilişkin detaylı bilgiler alacaktır. Türk öz tüketim projelerinin yanında uluslararası projeler de sunulacak.

 

Yingli Solar`ın Türkiye`deki başarılı proje deneyimleri

Yingli Solar Türkiye Müdürü Uğur Kılıç, Solarpraxis AG tarafından İstanbul`da 9-10 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul`da gerçekleştirilecek olan PV Power Plants Konferansı`nda konuşmacı olarak yer alacak. Uğur Kılıç, konferansın ilk gününde saat 17.40`ta "PV modülleri için Maliyet Azaltma Potansiyeli" başlıklı bir sunum yapacak.

 

Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, Türkiye`de gerçekleştirdikleri başarılı projelerden örnekler vererek, Türkiye`deki projelerde elde ettikleri deneyimleri paylaşacak. BASIN BÜLTENİ

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

 

-.-

 

Solarex güneş enerjisi fuarına paralel olarak 9-10 Nisan tarihleri arasında Istanbul Hilton-Avcılar Otel`de Solar Praxis`in de bir etkinliği olacak.

 

PV Power Plants 2014 - Türkiye konferansı : Yeni Stratejiler ve Gelişmekte Olan Piyasalar

 

Güneş enerjisi konferansı Avrupa`daki ve Ortadoğu - Kuzey Afrika bölgesindeki fotovoltaik piyasalarına mercek tutuyor.

 

Konferansa modül, hücre ve komponent üretimi alanlarından uluslararası temsilciler, yan sanayi temsilcileri, şebeke işletmecileri ve enerji tedarikçileri, proje geliştiricileri, planlamacılar, sigortacılar, yatırımcılar ve hukuk firması temsilcileri katılacak.

 

PV Power Plants 2014, yenilenebilir enerji konusunda profesyonel bilgi hizmetleri sunan Solarpraxis AG tarafından düzenleniyor.

 

09-10 Nisan 2014 tarihleri arasında Solarpraxis tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan PV POWER PLANTS-TURKEY ile ilgili bilgilere ek’li dosyada yer alan Basın Bildirisi’nden ulaşabilirsiniz.

 

 

PV Power Plants 2014 Türkiye Basın Bildirisi
BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR