The Marmara Otellerinden Elektrikli Araç Sahiplerine Büyük Hizmet

The Marmara Taksim ve The Marmara Pera Otelleri, bünyelerinde kurulan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile otellerde konaklayan elektrikli araç sahiplerine çok önemli bir hizmet veriyor.

 

The Marmara, elektrikli araçlar şarj istasyon ve teknolojileri operatörü EŞARJ ile işbirliği yaparak The Marmara Taksim ve The Marmara Pera’da konaklayan misafirlerin elektrikli araçlarını şarj etmelerini sağlayacak istasyonlar kurdu.

 

The Marmara,  bu hizmet sayesinde elektrikli araç kullanan misafirlerine önemli bir ayrıcalık sağlıyor.

 

E-Şarj ünitesi ilk kullanımını gerçekleştirdi.

 

Geçtiğimiz günlerde The Marmara Pera’da kurulan elektrikli araç şarj istasyonu ilk müşteriye hizmet verdi. The Marmara Otelleri’nde kullanılmaya başlayan bu sistem, otel grubunun yeşil politikalar çerçevesinde aldığı kurumsal önlemlerden sadece biri...

 

Elektrikli araç kullanımının; düşük karbon salınımı, sıfır emisyon, enerji verimliliğinin artması, gürültü kirliliğinin azalması konularına fayda sağlamasının yanı sıra ulaşım, iletişim, bilişim ve otomotiv sektörlerinin ortak noktası olması nedeniyle yeni endüstrilerin oluşması gibi birçok alanda umut ve gelecek vaat eden kazanımları bulunuyor.

 

The Marmara Otelleri, E-Şarj elektrikli araç şarj istasyonu ile birlikte uygulamaya başladığı çevre bilinci yaklaşımını otelcilik sektöründe yaygınlaştırmayı ve sürdürülebilir kılmayı hedefliyor.

www.turkkahvesidernegi.org

 

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR