Yeni Nesil Trafik Lambası Alaaddin Tanıtıldı

Trafik lambalarının bakım ve onarımını kolaylaştıracak Alaaddin isimli yenilikçi ürün, geçtiğimiz ay düzenlenen İntertraffic İstanbul Fuarı’nda görücüye çıktı. Ülke trafiğinin hizmetine sunulan patentli ürün, fuar katılımcıları tarafından beğeniyle karşılandı.

 

Trafik lambalarının bozulmaları bir dert, bakımı ayrı bir derttir. Lambaları temizlemek, patlayan lambayı değiştirmek ve genel bakımını yapabilmek için sepetli araç gerekir. Ve sepetli araçla çalışan birden fazla ekibin çalışması, trafiğin belli bir süre aksatılması demektir.

 

Alaaddin tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilen yeni nesil bir trafik lambasıdır. Üstelik %100 yerli üretimdir.

 

Alaaddin’in katlanabilir mekanizması sayesinde siz yukarı çıkmazsınız, lamba size gelir.

 

Ana gövde üzerinde yer alan hareketli kısım, motorlu mekanizması sayesinde hareket eder ve kafanın aşağı doğru katlanmasını sağlar. Aynı şekilde işlem tamamlandığında mekanizma yukarı çıkar ve sistem devreye girer.

 

Mevcut ürünlerdeki, bakım ve onarım için sepetli araç ile çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tek bir personel, takım çantası ile tüm bakım işlemini gerçekleştirebilir. Müdahale esnasında trafiğin kapatılması ya da aksaması sorunlarını yaşatmaz.

www.aydinlatma.gen.tr

28.06.2017

 

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR